rukaŽe nejde zažít spoustu zábavy a adrenalinu uprostřed bílého dne přímo ve středu města Olomouc? Spolu s našimi novými prváky a nejen s nimi můžu dosvědčit, že to jde. A jak!... =) ... více v pokračování článku.

Foto naleznete zde.


V úterý 7. října ve 14hod jsme měli tu možnost se setkat a poznat s našimi novými olomouckými prváky. I když nikdo nevěděl, co všechno nás v tomto odpoledni čeká, i přes to jsme se před kostelem Panny Marie Sněžné (Šněženkou) sešli v bujném počtu. Po krátkém představení jsme se vydali ke katedrále sv. Václava, kde na nás už čekal pan průvodce. Ano, jak je psáno výše, JE možné zažít spoustu zábavy a pro některé účastníky i zvýšenou hladinu adrenalinu, už jen po zjištění té informace, že polezeme až nahoru. Tuto nejednoduchou cestu na druhou nejvyšší kostelní věž v České republice, jejíž výška činí něco málo před 100m, jsme se rozhodli zdolat právě proto, abychom se jako správní prváci seznámili nejen s novými lidmi, ale i s Olomoucí jako takovou.
Myslím, že cíl byl splněn. =)Navíc jsme se od pana průvodce dozvěděli spoustu zajímavých informací nejen o věži a katedrále jako takové, ale i kupu dalších, zajímavých informací. Za což jemu i panu kostelníkovi z chrámu sv. Václava moc děkujeme. =)

 

 

Helča =)