silvestr_maleA je to tady! Církevní silvestr pořádaný VKH Olomouc bude letos na téma Televizní svět. Je pro vás připraven bohatý program soutěží, o půlnoci se můžete opět těšit na modlitbu na břehu řeky. Neváhejte a začněte vymýšlet kostým. Přijďte 28. 11. 2013 v 19.30 do U-klubu Olomouc! Vstupné 70Kč / 50Kč pro členy VKH. Pro prvních 50 příchozích welcome drink zdarma!


cirkevni_silvestr_olomouc_2013_mensi

 

Kalendářní rok končí sice až 31.prosince, ten církevní však už před začátkem adventu. I letos VKH Olomouc pořádá tuto již tradiční „oslavu“ konce církevního roku.

Církevní silvestry mají vždy nějaké téma, a tak jsme minulé roky „plesali v rytmu Havaje“, „Divokého západu“, „jako andílci“, a nebo jsme rozpoutali správnou „A je to! párty“, a to vždy za doprovodu těch nejlepších hudebních hitů!

Součástí párty bývá půlnoční modlitba, přípitek na nový církevní rok a následná procházka k řece, po které symbolicky pouštíme láhev s našimi novoročními přáními a očekáváními. Jedná se jednoduše o událost, kterou si rozhodně nikdo z vás nesmí nechat ujít!

 

Foto z loňského a předloňského církevního silvestru.